Діатомітові фільтри для басейну

Фільтр
Фільтр

  • 12
  • 24
  • 30
  • 36
на сторінці
  • Популярність
  • Ціна ↑
  • Ціна ↓
  1. Фільтр Hayward ProGrid DE3620 (16 м3/год, D660)
    Фільтр Hayward ProGrid DE3620 (16 м3/год, D660)
    Рейтинг:
    0%
    76 884 ₴
    Готовий до відправлення
  2. Фільтр Hayward ProGrid DE4820 (22 м3/год., D660)
    Фільтр Hayward ProGrid DE4820 (22 м3/год., D660)
    Рейтинг:
    0%
    83 162 ₴
    Готовий до відправлення
  3. Фільтр Hayward ProGrid DE6020 (27 м3/год., D660)
    Фільтр Hayward ProGrid DE6020 (27 м3/год., D660)
    Рейтинг:
    0%
    89 311 ₴
    Готовий до відправлення
  4. Фільтр Hayward ProGrid DE7220 (30 м3/год., D660)
    Фільтр Hayward ProGrid DE7220 (30 м3/год., D660)
    Рейтинг:
    0%
    95 030 ₴
    Готовий до відправлення

  • 12
  • 24
  • 30
  • 36
на сторінці
  • Популярність
  • Ціна ↑
  • Ціна ↓
Якісна система фільтрації дозволяє підтримувати чистоту води в басейні, захищає її від цвітіння, каламутності та зміни кольору. Це гарантує вашу безпеку під час купання, адже в брудній воді активно розмножуються не тільки водорості, але і патогенні грибки, віруси та бактерії. Ступінь очищення багато в чому залежить від конкретного типу використовуваного фільтра: картриджного, пісочного або діатомітового. Останній тип вважається найбільш ефективним, оскільки здатний затримувати частинки бруду розміром близько 1 мікрона.

Принцип роботи діатомітових фільтрів

Зовні виріб захищений бочкою з міцного полімеру, армованого скловолокном. Корпус витримує прямі сонячні промені та механічні навантаження. Наповнювачем в таких пристроях використовується діатомітова земля. Вона являє собою дрібнодисперсний порошок, отриманий з кремнієвих водоростей.

Діатоміт накопичується на берегах морів і озер, звідки й ведеться його видобуток. Цей природний екологічно чистий матеріал сприяє не тільки очищенню води, але й насиченню кремнієм - після купання в ній покращується стан шкірних покривів і волосся, відсутнє відчуття сухості та роздратування. З цієї причини подібна техніка часто зустрічається в санаторіях та оздоровчих курортах.

Крім діатомітової землі, всередині пластикової бочки присутні також фільтруючі елементи - самоочисні сталеві пружини, захищені оболонкою з поліпропілену. З обох кінців пружин присутні спеціальні кришки з полімеру. Така будова дозволяє затримувати забруднення з води з максимальною ефективністю.

Існують моделі з фільтраційним модулем, що складається з нейлонових сіток, що покриваються шаром діатоміта. Під час першого запуску обладнання, в скімерний кошик басейну поміщають діатомітову землю, яка разом з циркуляційним потоком води потрапляє всередину пластикового корпусу фільтра. Там матеріал осідає на сітках, після чого пристрій стає готовим до роботи.

Для контролю за рівнем тиску, вироби комплектуються манометром і клапанами. При падінні тиску (якщо циркуляційний насос вимкнений), відбувається автоматичне очищення техніки.

Переваги діатомітових фільтрів

Основні переваги діатомітових фільтрів:

  • Якість очищення набагато вище, ніж у аналогів пісочного типу.
  • Бактерицидні властивості фільтра запобігають поширенню вірусів та бактерій у воді.
  • Витрата хімічних препаратів знижується в 4 рази.
  • У басейні не з'являться водорості та інші органічні забруднювачі.
  • Вода в ході обробки стає прозорою, з легким блакитним відтінком.

Крім того, діатомітовий фільтр не вимагає великих фінансових витрат на експлуатацію: досить періодично перезавантажувати діатомітову засипку. Шар наповнювача, що містить в собі забруднення, видаляється обладнанням в автоматичному режимі. Повна заміна землі буде потрібно приблизно через пів року.

Як правильно підібрати діатомітовий фільтр для басейну?

Грамотно підібраний пристрій буде працювати з максимальною ефективністю. Найважливішим критерієм вибору конкретної моделі є продуктивність фільтра. Вона повинна бути достатньою для того, щоб весь об’єм води встигав пройти очищення не менше трьох разів за день.

Потужність пристрою безпосередньо залежить від габаритів басейну. Щоб розрахувати необхідний показник, досить об’єм чаші помножити на 2.5 і потім розділити на 10. При цьому не варто випускати з уваги продуктивність циркуляційного насоса. Якщо вона буде перевищувати пропускну здатність фільтра, водний потік буде проходити на дуже великій швидкості. Це призведе до зниження якості очищення.

Незважаючи на простоту монтажних робіт, їх краще довірити фахівцеві, як і технічне обслуговування пристрою. Річ у тім, що використаний наповнювач необхідно правильно утилізувати, щоб не завдати шкоди навколишньому середовищу і людині.

Деякі вважають, що діатомітовий фільтр - досить дорогий спосіб обробки води. Однак, його покупка дозволяє економити на хімії для басейну, крім того, вам потрібно рідше робити заміну води. Таким чином, обладнання швидко окупить себе при щоденному використанні, і зробить купання приємним і безпечним.